Morstadt Vincenc (Kolín 1802 - 1875 Praha)
Pohled na Prahu - panoramatický pohled složený ze čtyř listů, značeno vlevo dole Nach der Natur gez. und lithogr. v. V. Morstadt, kolorovaná litografie/papír, 44,5 x 153 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |